Můj příběh

Tajemství ženy – život takový jaký je.

Jsem žena a mým největším učitelem je sám život. Poznání ženského tajemství, rozvíjení ženské části a jejího prožívání. Poznání toho, kdo opravdu jsem a toho, že mohu žít šťastný naplněný život. Nezáleží na tom kdo jsem nebo kým jsem. Ale na tom, co jsem na své cestě životem pochopila, naučila, přijala a nyní je mi dovoleno předávat dál. Těm, kteří cítí touhu, žít opravdový život. A dnes  žiji naplněný,vědomý, láskyplný život, který není pohádkou.

Předtím než jsem začala hledat cestu ke své ženské části neboli k sobě samé, můj život vypadl úplně jinak.

Věděla jsem,že chci něco jinak,že toužím po naplněném a šťastném životě. Toužila jsem po životě, který bude naplněný láskou, radostí, pohodou, přátelstvím, spoluprací, touhou a vášní. Zkrátka takový pohádkový život. Ale jak se k tomu dostat, jsem nevěděla. Cítila jsem jen, že to nějak souvisí s tématem ženství a jeho prožíváním. A v reálném životě jsem moc kladných příběhů neviděla a nebo jen tak navenek. Po hlubším prohlédnutí jsem poznala, že to není opravdové a lidé to jen hrají.

Můj pocit nenaplnění, vnitřního smutku a prázdnoty mě nutil hledat cestu, odpovědi, smysl života.

Navenek jsem žila aktivní život a z pohledu zvenčí i celkem spokojený. Moc jsem se, se svými pocity nesvěřovala, jelikož většinou, to lidé kolem nechápali. A nebo jsem je nechtěla trápit.

Syndrom vyhoření.

Po celodenním maratonu, jsem odložila masku spokojenosti a propadala únavě  a smutku, který neměl žádný ,,reálný“ důvod. Ten pravý důvod jsem byla já sama. Moje ženská část trpěla, strádala, chtěla žít, tančit, osvobodit se. A tady jsem konečně pochopila, že ten koho potřebuji milovat, s kým se potřebuji setkat a navázat hluboký intimní vztah jsem já sama.

Jinak se to nikdy nestane. Nikdy nebudu žíti svůj vysněný život, o kterém jsem snila již jako malá holka a vůbec nepochybovala, že by to mělo být jinak. Tak co se tedy stalo?

Přišel okamžik prozření a s tím i aktivity zaměřené na rozvíjení ženské části.

V té době jsem již něco věděla o v vnitřním dítěti a pracovala s ním, navštěvovala různé kurzy: jógu pro ženy, sebe-rozvojové kurzy, malování, tančila břišní tance, ale pořád mi pojem vnitřní žena unikal….Tak pomalinku se to skládalo, až jsem se rozhodla nastoupit ženskou cestu a to bylo to pravé. Najednou se to stalo, již po pár absolvovaných kurzech, jsem začala rozkvétat. V návaznosti s tím rozkvétal můj partnerský vztah a život též.

Byl podzim, v mém životě však nastalo dlouho očekávané jaro. Najednou jsem se jako žena cítila i chovala.

Začala jsem se mít ráda taková jaká jsem, přestala na sobě hledat nedostatky. Začala jsem si vážit svého těla, přestala se dřít a mnoho dalšího…. To hlavní bylo, cítila jsem se milovaná a mohla jsem opravdu milovat…. Díky tanci a ženskému cvičení se u mě probudila energie, která mi přináší radost a chuť do života. A radost je projevené štěstí.

Samozřejmě jsem ušla ještě veliký a dlouhý kus cesty, který trval mnoho let. Často jsem nerozuměla mnoha věcem, byla na dně. Nevěděla jsem jak řešit věci po tzv. žensku, ale šla jsem dál a důvěřovala stále více svému cítění a sama sobě.

Pochopila jsem, že pro ženu je důležitý prožitek srdce a pak rozum. Tyhle dvě části je třeba uvést do rovnováhy, aby spolupracovaly. Stejně, tak jako žena a muž mohou být v rovnováze a spolu tvořit, pokud jsou každý ve své energii. Pak to funguje a je to nádherný tanec života.

Kam jsem došla?

Ptáte se zda jsem už v cíli? Zda jsem došla kam jsem si přála? Odpověď zní : Jsem na cestě, možná pár kroků před Vámi a stojí to za to. Práce na sobě je cestou k sebelásce a také zkouškou odvahy a důvěry.

Je mi radostí a potěšením předávat, to co jsem sama pochopila, naučila se a přijala, ve prospěch těch, se kterými se setkávám a kteří chtějí poznat tajemství ženy i života.

Provázím (nejen) ženy již několik let na jejich cestě v ženských skupinách a meditačních skupinách i individuálně.

Ráda bych Vás podpořila na Vaší cestě za šťastným naplněným životem.

Těmito způsoby:

1)V eBooku Tajemsvtvi Zeny v knize najdete praktické rady a tipy jak rozvíjet ženskou energii, proč to dělat, co vám to přinese a mnoho dalšího pro podporu. Jak se to projevuje ve vztahu. Co to dělá s muži.( právě v prosesu aktualizace)

2 ) Osobně na mých kurzech a meditacích

více info www.tajemstvi-zeny.cz

3) Na inviduálních setkáních,pracuji s Regresní terapií, Kraniosakrální terapií, NLP, Hypnozou a Bachovými esencemi. Cílem je lečení těla i duše a návrat k naší přirozené podstatě zdraví, rovnováze a harmonii.