Meditace 2020

OSHO Meditace se budou konat od 9.1.2020 pravidelně čtvrtky 18:30 – 20hod
  Nádražní 185, Klatovy 
Oshovy jedinečné aktivní a tiché meditace umožňují dnešnímu člověku vstoupit do prostoru ticha a vnitřního klidu. Uvolňují napětí a obnovují tok nehybné energie. Osho byl indický mystik, který vytvořil meditace šité na míru modernímu člověku. Moderní člověk žije život ve stresu a rychlosti s hlavou plnou otázek, starostí a plánů. Proto není pro moderního člověka jednoduché si jen tak sednout a tiše meditovat. Každá meditace má přípravnou část, kde se pracuje s pohybem, dechem či zvukem a pak část ticha – což je vlastní fáze meditace.
Skutečně je to pro nás úžasný prostor k návratu k našemu vnitřnímu zdroji, klidu, harmonii. Je také důležité meditovat nejen když je nám špatně, ale i když se máme hezky. Tak nám všem moc přeji, abychom si dopřáli v našem rušném životě i čas pro sebe a na regenaraci- čas meditace, návratu k sobě samému.
Co nás čeká:
  Kundalini Meditace, Dynamická Meditace, Nadabrahma, Meditace srdce, Chakra dance, Chakra breathing, Devavani, rozcvička nejen na posílení pánevního dna, emoční detox, uvolnění, ztišení mysli a hluboký prožitek meditace
Co Vám Meditace a skupina může nabídnout:
 
     pochopení mechanismů v energii těla a psychiky
     transformace a léčení staré bolesti
     uvolnění toku energie
     nalezení své síly, otevření se životu, lásce a lidem
    prožitek ticha a klidu
    žití Tady a Teď
    podpora při převzetí zodpovědnosti za svůj život
 
 
V případě zájmu se prosím přihlaste předem.
 Kontakt a rezervace: 724 546 864, ilona.bruckdorferova@seznam.cz 
Vede: Ilona Bruckdorferová 
Cena: 1 lekce/150,-Kč, 4 lekce/ 500,-Kč 
S sebou: volné oblečení, deku, polštářek, šátek na oči